تورهای اروپایی نوروز 1403

درباره ما

شرکت خدمات مسافرتی دیلان گشت غرب

یک دهه تجربه و فعالیت همگام با همکاران شاخص از گذشته تاکنون ورزومه ای موفق در زمینه تورهای توریستی ونمایشگاهی اروپا، خلق پکیجهای متنوع توریستی و نمایشگاهی، میزبان شما عزیزان وصنعتگران از سالهای قبل تا کنون بوده ایم و سپس در سال 1399با تشویق شما عزیزان به طور مستقل شرکت دیلان گشت غرب به صورت مستقل تاسیس و همراه شما عزیزان شد که فعالیت خود را در حوزۀ صنعت گردشگری تحت این نام آغاز نمود. ما در گروه دیلان با تکیه بر تخصص و تجارب قبلی خود در زمینه‌های گردشگری اقدام به برگزاری تورهای نمایشگاه‌های بین‌المللی نموده ایم تا بتوانیم گروه های تجاری وتوریستی را در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین خدمات ورضایت مندی ممکن تمامی خدمات رفاهی و گردشگری را برای شما خلق کنیم . در این راستا گروه دیلان اقدام به ارائه خدمات مسافرتی و تسهیل در اخذ رواید بصورت سریعترین نحوه ممکن برای رویدادهای بین‌الملل و خدمات توریستی برای شما عزیزان و ثبت نام در نمایشگاهای مرتبط صنفی، شما را به مقصد میرساند.
همچنین ما به منظور آسایش شما عزیزان و صرفه جویی در وقت شما خدماتی را بصورت رایگان برای شما در این فضا فراهم نموده ایم تا شما عزیزان گرامی بتوانید خیلی سریعتر به اهداف خود در زمینه اخذ ویزا وپبش ثبت نام در تورهای مورد نظر خود برسید وهمچنین همکاران ما در گروه دیلان بصورت آنلاین پاسخگوی تمامی سولات شما در زمینه گردشگری خواهند بود؛ به امید اینکه بتوانیم همراه خوبی جهت رسیدن بهینه اهداف شما به این مهم باشیم.

خدمات دیلان گشت :

مجری برگزاری تورهای نمایشگاهی وتورهای توریستی وگردشگری در کشورهای مختلف و میباشد.

لذا سهولت در اخذ ویزای شینگن ودیگر کشورها برای گروه های تجاری ودیگر کشورها وبرخورداری شما از خدمات تورهای موجود در طول سفر از مهمترین مقاصد ما میباشد.

به امید دیدار دربهترین لحضات زندگی شما در گروه دیلان.

همگام