تورهای اروپایی نوروز 1403

ویزای یونان و شرایط اخذ ویزای یونان در سال 2023

ویزای یونان و شرایط اخذ ویزای یونان در سال 2023

ویزای یونان : چنانچه شما واجد شرایط دریافت ویزای یونان برای سفر به یونان هستید، با گروه دیلان گشت همراه باشید تا بتوانیم شمارا به مقصدتتان برسانیم ودر صورت تمایل با کارشناسان ما در گروه دیلان گشت در تماس باشید.

مدارک مورد نیاز برای ویزای یونان

 1. اصل روزنامه رسمی شرکت ویا اساسنامه ویا کارت بازرگانی باتاریخ معتبر و ترجمه به زبان انگلیسی با مهر مترجم در صورت داشتن جوازو یا پروانه وکالت باید ترجمه شود در نظر داشته باشید که تاریخ جواز نباید منقضی شده باشد.

 

 

 1. درصورت داشتن سمت درروزنامه رسمی معرفینامه از شرکت به زبان انگلیسی

 

 1. آخرین پرداختی مالیات شرکت ویا محل کسب ترجمه شده.

 

 

 1. در صورت داشتن شرکت, حساب بانکی میبایست فقط بنام شرکت باشد که گردش سه ماهه وتمکن مالی از بانک مربوطه الزامی است چنانچه شما حساب شخصی دارید میتوانید گردش ۳ماهه + تمکن مالی خود را به زبان انگلیسی بگیرید و چنانچه حقوقی هم دریافت میکنید فیش حقوقی سه ماهه آخر همراه با ترجمه باید باشد.

 

 1. معرفی نامه از محل اشتغال درآمد ماهیانه به ریال؛ ازشرکت به زبان انگلیسی درصورت کارفرما بودن نیازی به معرفی نامه نمیباشد.

 

 

 1. – ترجمه سوابق بیمه تامین اجتمایی

 

 1. درصورت داشتن ویزای شنگن در سه سال اخیر همراه داشتن پاسپورت قدیمی الزامی است .

 

 

 1. عکس 5*3 در5*4 بدون روتوش دو قطعه

 

 1. در صورت تحصیل ( دانشجو، دانش آموز) گواهی تحصیلی میباست به زبان انگلیسی ترجمه شود.
 2. پرینت وقت ملاقات + رزرو هتل ( واچر هتل) + فرم تکمیل شده سفارت + یا اصل دعوتنامه + رزرو بلیت رفت وبرگشت هواپیما + اصل بیمه مسافرتی + کارت واکسن همراه با QR Cod

 

 1. افراد زیر18 سال که همراه با یکی از والدین خود میخواهند سفر کنند میبایست اجازه سفر از یکی از سرپرست خود پدر یا مادر را به همراه به همراه داشته باشند.

 

 

 1. همراه داشتن 135 یورو در بدو ورود به مرکز ویزا الزامی میباشد.

 • درصورت نیاز به مشاوره شما میتوانید با راهنمایان ما در دیلان گشت تماس بگیرید

 

 

 

 

مرحله اول : چگونه بدانیم ما واجد شرایط ویزای یونان هستیم؟

 

ابتدا با ارزیابی مدارک شغلی وجایگاه اجتماعی خود در محل سکونت خود میتوان  اطمینان حاصل نمود که آبا میتوان سفر به یونان داشته باشیم واین جایگاه چگونه باید باشد ،این به این منظور نمیباشد که شما نمیتوانید ویزای یونان را دریافت کنید ،شما میتوانید به راحتی با چیدمان مدارک کافی ویزای خود را دریافت نمایید وبرای ویزا یونان میتوانید با همکاران ما در دیلان گشت در تماس باشید.

 

مرحله دوم:

در این مرحله باید براساس هدف تان از سفر به یونان ، نوع ویزای یونان خود را مشخص کنید. به این منظورشما میتوانید با ورود به صفحه شرکت (VFS Global) که لینک ورود را برای شما آماده کرده ایم و وارد شوید و نوع ویزای یونان خود که شامل :توریستی ، دیدار از اقوام ، دانشجویی و ویزای تجاری میباشد را مشاهده کنید همچنین شرکت دیلان گشت آماده ارائه خدمات توریونان به شما متقاضیان گرامی در تمام فصول سال میباشد پس با ما در تماس باشید

Vfsglobal.com/greece/iran وبسایت

Info.greeceiran@vfshelpline.com ایمیل

 

مرحله سوم

قرار ملاقات با شرکت (VFS GLOBAL) جهت وقت مصاحبه وانگشت نگاری وتحویل مدارک میباشد که با ایجاد حساب کاربری متوانید زمان قرار ملاقات خود را تعیین کنید و پرینت بگیرید وهمراه فرم تقاضای ویزا در زمان ورود به همراه داشته باشید چنانچه نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با همکاران ما در شرکت دیلان گشت در تماس باشید ویا جهت ورود به به قسمت تعیین وقت ملاقات از لینک زیر استفاده نمایید.

Vfsglobal.com/greece/iran وبسایت

Info.greeceiran@vfshelpline.com ایمیل

 

  مرحله چهارم:

فرم تقاضا یا(Application Form )  را به صورت آنلاین ودقیق  پر کنید برای دریافت فرم میتوانید از لینک زیر استفاده کنید.

وبسایت vfs global

Info.greeceiran@vfshelpline.com ایمیل

 

ویزای یونان

ویزای یونان

ویزای یونان

ویزای یونان

ویزای یونان

 

مرحله پنجم :

متقاضی برای دریافت ویزا میبایست حضور فیزیکی داشته باشد ومبلغ هزینه ویزای یونان که فقط به صورت یورو ونقدی میباشد را تسویه نماید.   ویزای یونان

 

 • جهت مراجعه به مرکز ویزا(vFS): تهران- خیابان موسوی (گلستان پنجم)- میدان هروی -هروی سنتر، طبقه چهارم
 • ۸۲۸۰۲۸۰۴

2 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.